Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bistro

Ubon

Bistro Ubon Kuveyt şehrinin merkezinde yer alan bir bistrodur. Geçmişte ticari öneme sahip olan saygın Fahad Al Salim caddesine bakmaktadır. Bu bistronun yer düzenlemesi ferah bir yemek bölümü ile mutfak, depo ve tuvalet bölümleri için yeterli alanın ayrılabilmesini gerektirmektedir. Bunun için iç düzenlemelerin mevcut yapısal özellikler ile uyumlu bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Proje Adı : Ubon, Tasarımcıların adı : Rashed Alfoudari, Müşterinin adı : .

Ubon Bistro

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.