Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Üstü Ayarlanabilir Masa

Dining table and beyond

Üstü Ayarlanabilir Masa Bu masa üst bölümünü değişik şekillere, malzemelere ve renklere dönüştürebilme kabiliyetine sahiptir. Masaüstü sabit olan ve servis aksesuarlarını ( tabaklar servis takımları vb.) taşıyan alışılmış masalardan farklı olarak, bu masanın parçaları hem masaüstü hem de servis aksesuarları olabilmektedir. Bu aksesuarlar gerekli yemek ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı şekil ve ebatlarda olabilirler. Bu eşsiz ve yenilikçi tasarım ile sıradan bir yemek masası sürekli değişebilen yapısı ve aksesuarları ile dinamik bir orta mobilyasına dönüşmektedir.

Proje Adı : Dining table and beyond, Tasarımcıların adı : Athanasia Leivaditou, Müşterinin adı : Studio NL.

Dining table and beyond Üstü Ayarlanabilir Masa

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.