Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo Seti

FRACTURE

Banyo Seti Seramik sıhhi tesisat ürünlerinde benzersiz tasarım. Cam kırığı çizgileri dekonstrüktivizmi yorumluyor. Yapı parçalarının bütünlüğünün çatlayarak parçalanması, yüzey oyunları, ürünlerin dış yüzeylerinde geometrik desenlerin oluşması ve Fracture Bien örneği dekonstrüktif stil türünün en göz alıcı serilerinden birini ortaya çıkarıyor.

Proje Adı : FRACTURE, Tasarımcıların adı : Bien Seramik Design Team, Müşterinin adı : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

FRACTURE Banyo Seti

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.