Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aydınlatma Sergisi ve Mağazası

Light Design Center Speyer, Germany

Aydınlatma Sergisi ve Mağazası Light Center Speyer’in sergi odası fabrikanın içinde olup, danışma ve toplantı mekanı olarak da kullanılmaktadır. Burada en son aydınlatma uygulamaları, teknolojileri ve tasarımlarının sergilendiği bir iç mekan uygulaması yapılmıştır. Burada yaratılan gelişmiş yapı aydınlatma sergisinin omurgasını oluştururken, sergilenen aydınlatma ürünlerinin önceliklerini gölgelememeyi de başarmaktadır. Bu amaçla görünmeyen güçlerin oluşturduğu bir doğa olayından, “hortum” dan esinlenilmiştir.

Proje Adı : Light Design Center Speyer, Germany, Tasarımcıların adı : Peter Stasek, Müşterinin adı : Light Center Speyer.

Light Design Center Speyer, Germany Aydınlatma Sergisi ve Mağazası

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.