Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yemek Menüsü Kılıfı

Magnetic menu

Yemek Menüsü Kılıfı Birbirlerine mıknatıslar ile bağlı birkaç şeffaf plastik dosya değişik cins basılı malzeme için mükemmel bir kılıf olmaktadır. Kullanımı kolay, imalatı ve bakımı kolay. Uzun ömürlü ürün zaman, para ve malzeme tasarrufu sağlıyor. Çevre dostu ve değişik amaçlara kolayca uyum sağlıyor. Restoranlarda menü kılıfı olarak kullanılmaya çok uygun. Örneğin, garsonun size meyve kokteyli için bir sayfa, arkadaşınıza kekler için yine sadece bir sayfa vermesi size özel üretilmiş şahsi bir menü hissi yaratacaktır.

Proje Adı : Magnetic menu, Tasarımcıların adı : Dragan Jankovic, Müşterinin adı : .

Magnetic menu Yemek Menüsü Kılıfı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.