Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yemek Masası

Ska V29

Yemek Masası Sayısal kontrol makineleriyle çalışan ve elle tamamlanan masif doğal karaçam ahşap masa, Dolomitlere çarpan Vaia fırtınasıyla yıkılan ve masif ahşap karaçam baltalarıyla temsil edilen ağaçların konumunu hatırlatan şekildir. El cilalı yüzey, yüzeyi opak ve pürüzsüz hale getirir ve damarlarını ve şekillerini geliştirir. Toz boya kaplı çelikten yapılmış taban, fırtına geçmeden önceki çam ormanını temsil ediyor.

Proje Adı : Ska V29, Tasarımcıların adı : Ascanio Zocchi, Müşterinin adı : Teknodue gruop srl.

Ska V29 Yemek Masası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.