Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şezlong Konsepti

Dhyan

Şezlong Konsepti Dyhan lounge konsepti, modern tasarımı doğayla birleştirerek geleneksel doğu fikirlerini ve iç huzur ilkelerini birleştiriyor. Lingam'ı form ilhamı olarak ve Bodhi ağacı ve Japon bahçelerini konseptin modüllerine temel olarak kullanan Dhyan (Sanskritçe: meditasyon), doğu felsefelerini çeşitli konfigürasyonlara dönüştürerek kullanıcının zen / rahatlama yolunu seçmesine olanak tanır. Su havuzu modu kullanıcıyı bir şelale ve havuzla çevrelerken, bahçe modu kullanıcıyı yeşilliklerle çevreliyor. Standart mod, raf görevi gören bir platformun altında depolama alanları içerir.

Proje Adı : Dhyan, Tasarımcıların adı : Sasank Gopinathan, Müşterinin adı : Karimeen Inc..

Dhyan Şezlong Konsepti

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.