Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Fırıncılık Görsel Kimliği

Mangata Patisserie

Fırıncılık Görsel Kimliği Mångata, İsveç'te romantik bir sahne olarak görselleştirilir, ayın parıltılı, yol benzeri yansıması gece denizinde yaratır. Sahne görsel olarak çekici ve marka imajını oluşturmaya yetecek kadar özel. Siyah ve altın rengi paleti, karanlık deniz atmosferini taklit ediyor, ayrıca markaya gizemli, lüks bir dokunuş katıyor.

Proje Adı : Mangata Patisserie, Tasarımcıların adı : M — N Associates, Müşterinin adı : M — N Associates.

Mangata Patisserie Fırıncılık Görsel Kimliği

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.