Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bluetooth Kulaklık

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Kulaklık Bluetrek ürünü yeni “Titanyum +” kulaklık “uzanma“ yı sembolize eden moda tasarımı ( yuvarlak kulak parçasından çıkan yuvarlak tüp ) ve dayanıklı malzemesi – Alüminyum metal alaşım ve hepsinden önemli olarak en son akıllı cihazlardan alınma ses sinyali aktarma kapasitesi ile üretilmiştir. Hızlı yükleme özelliği konuşmalarınızın anında iletilmesini sağlar. Patent bekleyen pil yerleşim tasarımı ile kulaklığın ağırlığı dengelenmiş ve kullanım konforu arttırılmıştır.

HD yayını destekleyen 47 inch LED TV

Triump

HD yayını destekleyen 47 inch LED TV Uyumlu kenarlar, düzgünlük ve parlaklık hissi yaratan yapısal yaklaşımlar bizim ilham kaynaklarımız olmuştur. Tasarımcı cam, metal, krom kaplı yüzeyler ve beyaz ışık gibi farklı malzemeler kullanarak izleyicilerin dokunma ve görme duyularının besleyecek algılamalar yaratıyor.

Üst Düzey TV

La Torre

Üst Düzey TV Bu tasarımda ekranı tutan bir ön çerçeve yoktur. Ekran arka yüzey tarafından tutulmaktadır. Ekranı çerçeveleyen ince eloksal bezel sadece güzel bir görüntü yaratmak için kullanılmıştır. Bu sebeple ekran görüntüsü sıradan TV’lere nazaran çok daha fazla öne çıkabilmektedir. La Torre’nin ilham kaynağı Eyfel Kulesi’dir. İkisinin ana benzerlikleri zamanlarının reformcu yapıları olmaları ve benzer yan görüntüleridir.

Banyo Seti

FRACTURE

Banyo Seti Seramik sıhhi tesisat ürünlerinde benzersiz tasarım. Cam kırığı çizgileri dekonstrüktivizmi yorumluyor. Yapı parçalarının bütünlüğünün çatlayarak parçalanması, yüzey oyunları, ürünlerin dış yüzeylerinde geometrik desenlerin oluşması ve Fracture Bien örneği dekonstrüktif stil türünün en göz alıcı serilerinden birini ortaya çıkarıyor.

Lamba

Capsule Lamp

Lamba Lamba ilk olarak bir çocuk giyim markası için tasarlanmıştı. Çocuklar için dükkan önlerinde bulunan otomatik satış makinelerinden alınan kapsül oyuncaklardan esinlenilmiştir. Lambaya bakıldığında her biri bir dilek içeren ve insanın gençlik duygularını canlandıran bir sürü renkli kapsül oyuncak görülmektedir. Kapsül sayısı ayarlanabilmekte ve istenildiği gibi değiştirilebilmektedir. Gündelik olaylardan özel dekorasyonlara, kapsüllerin içine koyduğunuz nesneler ile kendinizi ifade edebilir, her hangi bir zamanda yaşantınızı ve bakış açınızı yansıtabilirsiniz.

Mücevher

Poseidon

Mücevher Tasarladığım mücevher benim duygularımı ifade eder. Bir sanatçı, bir tasarımcı ve bir insan olarak o beni temsil eder. Poseidon’un yaratılışı benim hayatımın en karanlık saatlerinde, kendimi korkmuş, savunmasız ve yardıma muhtaç hissettiğim bir zamanda gerçekleşti. Öncelikle bu takımı meşru müdafaa amacı ile tasarladım. Her ne kadar bu duygu tasarım sürecinde azaldıysa da, varlığını hala sürdürmekte. Poseidon ( Yunan mitolojisinde deniz tanrısı ve depremlerin yaratıcısı ) benim ilk resmi takı takımım ve güçlü kadınlar için, sahiplerine güç ve güven duygusu vermek amacıyla tasarlanmıştır.