Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Led Televizyon

XX250

Led Televizyon Çerçevesiz Vestel TV serisi elektronik tüketicilerinin en üst kesimi için üretilmiştir. Alüminyum bezel ekranı neredeyse görünmeyecek incelikte bir çerçeve gibi tutmaktadır. Parlak ince çerçeve aşırı doymuş pazarda ürüne seçkin bir görünüm kazandırmaktadır. Ekran ince bir metal çerçeve içine alınmış parlak ve bütünsel yüzeyi ile diğer normal LED televizyonlardan önemli ölçüde ayrılmaktadır. Ekranın altındaki parlak alüminyum parça televizyonu ayaklığından ayırırken ürüne çekicilik kazandırmaktadır.

Takvim

calendar 2013 “ZOO”

Takvim “Hayvanat Bahçesi” her biri iki ayı gösteren altı hayvandan oluşan bir kağıt hayvan setidir. Küçük hayvanat bahçeniz ile neşeli bir sene yaşayın. Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.

Dijital Video Oynatıcı

Avoi Set Top Box

Dijital Video Oynatıcı Avoi Vestel’in en yeni Akıllı Set Üstü Kutularından biri olup TV kullanıcıları için dijital yayın teknolojileri sağlamaktadır. Avoi’nin en önemli özelliği “gizli havalandırma” olup, basit ve benzersiz tasarımlara imkan tanımaktadır. Avoi ile HD kalitesinde dijital kanalları seyretmeye ek olarak müzik dinlenebilir, film izlenebilir, TV ekranında fotoğraf veya görsel izlenebilir ve tüm bu dosyalar bir UI menüde kontrol edilebilir. Avoi’nin çalışma sistemi Android V4.2 jel dir.

Otomatik Çay Makinesi

Tesera

Otomatik Çay Makinesi Otomatik Tesera çay hazırlama işlemini basitleştiriyor ve yeni bir hava katıyor. Çay yaprakları özel yuvasına konur ve demleme süresi, su sıcaklığı ve çay miktarı istenildiği gibi seçilir. Makine bu değerleri okur ve mükemmel çayı tam otomatik olarak saydam cam demlikte hazırlar. Çay boşaldıktan sonra otomatik temizleme işlemi gerçekleşir. Cihazda bulunan tepsi servis için veya küçük bir ısıtıcı olarak kullanılabilir. Bir fincan veya bir çaydanlık için mükemmel bir seçim.

Mesaj Kartı

Standing Message Card “Post Animal”

Mesaj Kartı Önemli mesajlarınızı kağıt hayvan setleri ile gönderin. Mesajınızı bir hayvan gövdesi üzerine yazın ve diğerleri ile birlikte bir zarf içinde gönderin. Bu eğlenceli bir mesaj kartı olacaktır ve alıcı diğerleri ile birlikte sergileyebilir. Altı değişik hayvan vardır: ördek, domuz, zebra, penguen, zürafa ve ren geyiği. Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.

Geçici Bilgi Merkezi

Temporary Information Pavilion

Geçici Bilgi Merkezi Proje Londra Trafalgar meydanında farklı fonksiyonlara ve etkinliklere yönelik çok amaçlı geçici bir merkez yapımıdır. Önerilen yapı “geçicilik” kavramını vurgulamak için geri dönüşümlü nakliye konteynerlerini ana yapı malzemesi olarak kullanmaktadır. Yapının metalik özelliği mevcut yapılarda kullanılmakta olan çelik ile projenin dönüşüm niteliği arasındaki çelişkili ilişkiyi vurgulamaya yöneliktir. Ayrıca binanın genel görünümündeki dağınık ve gelişigüzel yerleşim, binanın kısa yaşam sürecindeki görsel etkileşimi arttırmaktadır.