Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Votka

Kasatka

Votka “KASATKA” üst kalite bir votka olarak geliştirilmiştir. Hem şişe formu hem de renklendirme olarak minimalist tarzda tasarlanmıştır. Basit silindirik bir gövde ve sınırlı sayıda renk (beyaz, gri tonları ve siyah) ürünün kristal saflığını ve minimalist grafik yaklaşımın zarafetini vurgulamaktadır.

Etkileşim Masası

paintable

Etkileşim Masası Paintable herkes için üretilmiş çok fonksiyonlu bir masadır. Sıradan bir masa olabilir, bir çizim masası olabilir veya bir müzik aleti olabilir. Arkadaşlarınız veya aileniz ile birlikte masanın üzerini belirli renklerle boyayarak müzik yaratabilirsiniz, yüzey renk sensörleri ile çizginizi müziğe çevirecektir. İki çeşit çizim türü vardır. Yaratıcı çizim ve müzik notası çizimi. Çocuklar rastgele müzik yaratmak için her hangi bir şey çizebilirler veya bizim tasarladığımız kurallara uyarak ve belirli yerleri renklendirerek ninni melodileri çalabilirler.

Mücevher

Angels OR Demons

Mücevher Her gün iyi ile kötü, karanlık ile aydınlık, gündüz ile gece, karmaşa ile düzen, savaş ile barış, kahraman ile hain arasındaki bitmez kavgaya şahit oluyoruz. Dinimiz ve milliyetimiz ne olursa olsun bize anlatılan ve sürekli bizimle birlikte olan iki yoldaşımızla ilgili bir hikaye vardır: sağ omuzumuzda oturan bir melek ve sol omuzumuzda oturan bir şeytan. Melek bizi iyi şeyler yapmaya yönlendirir ve bunların kaydını tutar. Şeytan bizi kötü şeyler yapmaya yönlendirir ve o da bunların kayıtlarını tutar. Melek bizim “süper ego”muzu, şeytan ise “id”imizi temsil eder ve vicdan ile bilinçaltı arasındaki kavga hep devam eder.

Oyuncak

Rocking Zebra

Oyuncak Çocuklar bu neşeli sallanan oyuncağı çok severler. Hakiki tahta, müthiş grafikler ve çağdaş görünüm oyuncağı çağdaş evlerin göz alıcı bir parçası yapıyor. Tasarımın zorluğu geleneksel bir oyuncağın zorunlu özelliklerini muhafaza ederken, modern teknikler ve modüler yapı sistemleri kullanarak en az parça değişimiyle başka hayvan şekillerine dönüşebilmeyi mümkün kılmak idi. Aynı zamanda ambalajlı ürünün internet kanallarından doğrudan satılabilmesi için derli toplu ve 10 kg. dan hafif olması gerekiyordu. Mükemmel renk, desen uygulaması ve çizilmez bir yüzey için uygulanan özel laminat baskı bu alanda bir ilki oluşturmaktadır.