Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takvim

calendar 2013 “Waterwheel”

Takvim Su Değirmeni, altı kanatlı su değirmeni şeklinde 3 boyutlu bir takvimdir. Kendi başına masaüstünde durabilir ve her ay döndürerek kullanabilirsiniz. Tasarımlı Yaşam: Kaliteli tasarımlar mekanları zenginleştirir ve kullanıcıların zihinsel dönüşümüne destek olur. Görme, dokunma ve kullanım rahatlığı sağlar. Hafiflerdir ve güzel bir sürpriz etkisi yaratırlar. Mekanlar güzelleşir. Bizim orijinal ürünlerimiz “Tasarımlı Hayat” görüşü ile tasarlanmaktadır.

Led Televizyon

XX265

Led Televizyon Plastik kasa genel yapısı ve ekranın altında marka için ayrılan parlak yüzey ile alışılmış modellerden ayrılmakta. BMS üretim tekniği sayesinde hem gösterişli bir tasarıma hem de uygun fiyata sahip. Arkadan öne uzanan krom ayaklığı sayesinde düz yüzeylerde durabiliyor. Bu sayede gövde ve ayaklık tasarımları birbirlerini tamamlıyorlar.

Komodin

shark-commode

Komodin Açık bir raf ile birleştirilmiş olması komodine bir hareketlilik kazandırıyor ve iki parçalı yapı sağlamlığı arttırıyor. Değişik yüzey kaplamaları ve renkler farklı duygular yaratıyor ve değişik ortamlara uygun hale getiriyor. Kapalı komodin ve açık raf canlı bir varlık hissi uyandırıyor.

Lamba

Tako

Lamba Tako ( Japonca ahtapot ) İspanyol mutfağından esinlenmiş bir lambadır. İki tahta yüzey “pulpo a la gallega”nın servis edildiği tahta tabakları andırıyor, şekil ve elastik bant geleneksel Japon sefertası “bento”yu çağrıştırıyor. Parçaların vidasız olarak bir araya gelebilmesi kurulumu kolaylaştırıyor. Parçalı olarak istif edilmesi ambalaj ve stoklama giderlerini azaltıyor. Esnek polipropilen gövdenin birleşme yeri elastik bant altında gizlenmiş. Taban ve tavan parçalarına açılmış delikler havalanmayı sağlıyor ve aşırı ısınmayı engelliyor.

Makyaj Takımı

Kjaer Weis

Makyaj Takımı Kjaer Weis kozmetik, kadın makyajının esaslarını üç ana uygulama alanına indirgemiştir: dudaklar, yanaklar ve gözler. Makyaj kutularını uygulanacakları yerlerin özelliklerini yansıtacak şekilde tasarladık: dudaklar için ince ve uzun, yanaklar için iri ve kare, gözler için küçük ve yuvarlak. Anlaşılacağı gibi, kapaklar yenilikçi bir yanal hareket ile dönerek açılır, tıpkı bir kelebeğin kanat açışı gibi. Tamamen tekrar doldurulabilir olan bu kutular atılmak yerine bilhassa muhafaza edilmek amacıyla üretilmiştir.

Led Televizyon

XX240 BMS SNB LED TV

Led Televizyon XX240 LED TV serisi en uygun fiyatlı orta bor cihazdan üst grup en büyük cihaza kadar pek çok özellik barındıran aynı anlayış ile tasarlanmıştır ve 32, 39, 40, 42, 47 ve 50 in. Ebatlarda üretilmektedir. Ekran tasarımı da üretici şirkete aittir ve BMS metodu ile üretilmiştir. Ekranı saran metal yüksek kaliteli boya ile boyanmıştır çünkü tasarım bezel bölgesini açık bırakmakta ve ekran sadece arka muhafazanın kalınlığı ile desteklenmektedir. Bu yüzden televizyon çok ince ve sadece altta markanın gösterildiği bir çerçeve ile çerçevelenmiş gibi görünmektedir.