Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat Alanı

Surely

Sanat Alanı Bu bir sanat, gündelik ve perakende, hepsi tek bir alanda bir araya geliyor. Ülke tarafından işletilen bir konfeksiyon kancası kenar fabrikası olan mimariden beri. Binanın tamamı duvarın benekli dokusunu korurken, mekanın katman dokusu olarak dışarıyla farklı bir kontrast oluştururken, aynı zamanda bir mekan deneyimi yaratır. Çok fazla sert dekorasyondan vazgeçin, rahatlatıcı bir his yaratan sergilemek için biraz yumuşak dekorasyon kullanın. Yaratım ve erken aşama arasındaki karşıtlık, gelecekte mekanın sürdürülebilir gelişimi için daha esnektir.

Proje Adı : Surely, Tasarımcıların adı : Michael Lam, Müşterinin adı : Surely.

Surely Sanat Alanı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.