Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo Koleksiyonu

CATINO

Banyo Koleksiyonu CATINO bir düşünceye şekil verme arzusundan doğmuştur. Bu koleksiyon basit elemanlar kullanarak ve hayal gücümüzün temel öğelerini çağdaş bir şekilde yeniden yorumlayarak gündelik hayatın şiirselliğini uyandırmaktadır. Doğal ağaçtan masif olarak üretilmiş ve sonsuza kadar dayanabilecek şekilde birleştirilmiş ürünler sizi sıcak ve sağlam bir ortama dönüşe davet etmektedir.

Proje Adı : CATINO, Tasarımcıların adı : Emanuele Pangrazi, Müşterinin adı : Disegno Ceramica.

CATINO Banyo Koleksiyonu

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.