Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bağlantılı Saat

COOKOO

Bağlantılı Saat COOKOD, bir analog hareketi bir dijital ekranla birleştiren dünyanın ilk tasarımcı akıllı saatidir. Çok temiz hatları ve akıllı fonksiyonları için simgesel bir tasarıma sahip olan saat, akıllı telefonunuzdan veya iPad’inizden seçeceğiniz bilgilendirmeleri ekranında gösterebilmektedir. COOKOD App. sayesinde kullanıcılar hangi bilgilendirmeleri ve uyarıları bileklerinde görmek istediklerini seçerek günlük yaşamlarında kontrolü elde tutabilmektedirler. Uyarlanabilir COMMAND tuşuna basılarak bir kameranın uzaktan çalıştırılması, müzik sistemlerinin uzaktan kontrolü, facebook göz atmaları ve diğer pek çok uygulama mümkün olabilmektedir.

Proje Adı : COOKOO, Tasarımcıların adı : CONNECTEDEVICE Ltd, Müşterinin adı : COOKOO, a new brand created 2012 by ConnecteDevice Limited..

COOKOO Bağlantılı Saat

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.