Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kamusal Heykel

Bubble Forest

Kamusal Heykel Bubble Forest, aside dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmış halka açık bir heykeldir. Heykelin güneş battığında muhteşem bir metamorfoza girmesini sağlayan programlanabilir RGB LED lambalarla aydınlatılır. Bitkilerin oksijen üretme kabiliyetinin bir yansıması olarak yaratıldı. Başlık ormanı, tek bir hava balonunu temsil eden küresel yapılar şeklinde kronlarla biten 18 çelik gövdeden / gövdeden oluşur. Kabarcık Ormanı, karasal bitki örtüsünün yanı sıra göllerin, denizlerin ve okyanusların dibinden bilinenleri ifade eder.

Proje Adı : Bubble Forest, Tasarımcıların adı : Mirek Struzik, Müşterinin adı : Altarea.

Bubble Forest Kamusal Heykel

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.