Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

Blue Chip Indulgence

Restoran Blue Chip Indulgence, klasik ve modern tasarımların ahenkli evliliğini zarif, olgun ve sıcak bir ambiyansla hayata geçiren bir proje. Blanc restoranının bulunduğu kolonyal konağın yapısı ve mimarisi göz önüne alındığında, çevrenin çoğu, ince detaylara sahip özel yapım mobilya ve armatürler kullanılarak modern donanımlar birleştirilirken Eski İngiliz havasını taklit etmek için yapılmıştır. Küratörlü tasarım, restoranın müşterilere esnek bir şekilde hizmet verirken, her türden müşteri için mahremiyet ve keyif sağlamasına olanak tanır.

Proje Adı : Blue Chip Indulgence, Tasarımcıların adı : Chaos Design Studio, Müşterinin adı : Chaos Design Studio.

Blue Chip Indulgence Restoran

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.