Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

Blue Chip Indulgence

Restoran Blue Chip Indulgence, klasik ve modern tasarımların ahenkli evliliğini zarif, olgun ve sıcak bir ambiyansla hayata geçiren bir proje. Blanc restoranının bulunduğu kolonyal konağın yapısı ve mimarisi göz önüne alındığında, çevrenin çoğu, ince detaylara sahip özel yapım mobilya ve armatürler kullanılarak modern donanımlar birleştirilirken Eski İngiliz havasını taklit etmek için yapılmıştır. Küratörlü tasarım, restoranın müşterilere esnek bir şekilde hizmet verirken, her türden müşteri için mahremiyet ve keyif sağlamasına olanak tanır.

Proje Adı : Blue Chip Indulgence, Tasarımcıların adı : Chaos Design Studio, Müşterinin adı : Chaos Design Studio.

Blue Chip Indulgence Restoran

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.