Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kuş Yuvası

Domik Ptashki

Kuş Yuvası Tekdüze yaşam tarzı ve Doğa ile sürdürülebilir etkileşim eksikliği nedeniyle, kişi hayattan sonuna kadar zevk almasına izin vermeyen sürekli bir çöküş ve iç tatminsizlik durumunda yaşar. Algılama sınırlarını genişleterek ve İnsan-Doğa etkileşiminin yeni deneyimleri kazanarak düzeltilebilir. Neden kuşlar? Şarkıları insan ruh sağlığını olumlu etkiler, ayrıca kuşlar çevreyi böcek zararlılarından korur. Domik Ptashki projesi, kuşları gözlemleyerek ve onlara özen göstererek yararlı bir mahalle oluşturmak ve kuş bilimci rolünü denemek için bir fırsattır.

Proje Adı : Domik Ptashki, Tasarımcıların adı : Igor Dydykin, Müşterinin adı : DYDYKIN Studio .

Domik Ptashki Kuş Yuvası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.