Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kamusal Alan

Quadrant Arcade

Kamusal Alan Grade II listesindeki pasaj, doğru yere doğru ışık yerleştirilerek davetkar bir sokak varlığına dönüştürüldü. Genel, ortam aydınlatması bütünsel olarak kullanılır ve etkileri, ilgi uyandıran ve alanın daha fazla kullanımını teşvik eden ışık modellemesinde farklılıklar elde etmek için hiyerarşik olarak aşamalandırılır. Dinamik özellik pandantının tasarımı ve yerleştirilmesi için stratejik birleştirme, görsel efektlerin ezici olmaktan çok daha ince görünmesi için sanatçı ile birlikte yönetildi. Gün ışığı azalması ile zarif yapı, elektrikli aydınlatmanın ritmi ile vurgulanır.

Proje Adı : Quadrant Arcade, Tasarımcıların adı : Cehao Yu, Müşterinin adı : AECOM.

Quadrant Arcade Kamusal Alan

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.