Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Satış Merkezi

Feiliyundi

Satış Merkezi İyi bir tasarım çalışması insanların duygularını uyandırır. Tasarımcı, geleneksel tarzdaki hafızanın dışına çıkarak, muhteşem ve fütüristik mekan yapısına yeni bir deneyim katar. Sanatsal enstalasyonların dikkatlice yerleştirilmesi, mekanın net hareketi ve malzeme ve renklerle kaplanmış dekoratif yüzey ile sürükleyici bir çevrecilik deneyim salonu inşa edilir. İçinde olmak sadece doğaya dönüş değil, aynı zamanda faydalı bir yolculuktur.

Proje Adı : Feiliyundi, Tasarımcıların adı : Weimo Feng, Müşterinin adı : MOD.

Feiliyundi Satış Merkezi

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.