Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Akıllı Mutfak Değirmeni

FinaMill

Akıllı Mutfak Değirmeni FinaMill, değiştirilebilir ve yeniden doldurulabilir baharat kapsüllerine sahip güçlü bir mutfak değirmenidir. FinaMill, taze öğütülmüş baharatların cesur aromasıyla pişirmeyi geliştirmenin kolay yoludur. Yeniden kullanılabilir bölmeleri kurutulmuş baharat veya otlarla doldurun, yerine bir bakla yerleştirin ve bir düğmeye basarak tam olarak ihtiyacınız olan baharat miktarını öğütün. Baharat kapsüllerini sadece birkaç tıklama ile değiştirin ve pişirmeye devam edin. Tüm baharatlarınız için tek öğütücüdür.

Proje Adı : FinaMill, Tasarımcıların adı : Alex Liu, Müşterinin adı : Elemex Limited.

FinaMill Akıllı Mutfak Değirmeni

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.