Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Satış Merkezi

Shuimolanting

Satış Merkezi Bu kasanın Çin stili, piyasadaki koyu kahve kırmızısı öğütülmüş taşı ve zemin penceresinin doğal aydınlatmasının boşluğunu benimseyerek ışık ve gölge, sanal ile gerçek arasında bir kontrast oluşturuyor. Sanal ve alüminyum ahşap ızgaralar, su manzaralı noktadaki bakır sanat lotus yaprağı parçaları ve dinlenme alanındaki Çince karakter yapısı yerleştirme sanatı, "mürekkep orkide kortu" nun noktasıdır. durum. Özellikle, sıradan çiçek hastalığı malzemelerinin kullanımı olağanüstü vurgu yapar, ancak aynı zamanda ustaca yüzey maliyetini düşürür.

Proje Adı : Shuimolanting, Tasarımcıların adı : Zhoumin Wei, Müşterinin adı : Hefei Wanling Architectural Decoration Design Engineering Co.,LTD..

Shuimolanting Satış Merkezi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.