Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis

Phuket VIP Mercury

Ofis Açıklık ve marka derinlemesine keşif temasına dayanarak tasarımı araştırdı ve ana yaratıcı unsur olarak gezegenle görsel genişletilebilirlik ve marka hikayesinin görsel bir entegrasyonunu yarattı. Plan, yeni görsel düşüncelerle aşağıdaki üç sorunu çözdü: Alan açıklığı ve işlevlerin dengesi; Mekanın işlevsel alanlarının bölünmesi ve kombinasyonu; Temel mekansal tarzın düzenliliği ve değişimi.

Proje Adı : Phuket VIP Mercury, Tasarımcıların adı : Songhuan Wu, Müşterinin adı : N-HD design.

Phuket VIP Mercury Ofis

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.