Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kask Çantası

Toba Tank

Kask Çantası Toba, aracı park ettikten sonra jet kaskını yönetme imkanı sunuyor. Tamamen su itici ve anti-damar yapılı, astarlı, fermuarlı,% 87 geri dönüştürülmüş / geri kazanımlı malzemelerden yapılmış ve elle, omuz ve sırt çantasıyla taşınabilir. Toba, jet kaskını özel kişisel eşyalara davet ediyor. Kaskı takmak, rahat ve dayanıklı bir tasarım çantasına dönüşür. Aşınmış olsa da, fermuar tam güvenlik için vücuda yapışık kalır. Herkes için ve her durum için, çalışma bağlamı (iki tekerlek üzerinde hareket ederseniz) ve boş zaman. Kask jeti için ilk kapak.

Proje Adı : Toba Tank, Tasarımcıların adı : Enrico Enrieu and Emanuela Zaniboni, Müşterinin adı : Toba Tank.

Toba Tank Kask Çantası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.