Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Özel Ev

The Cube

Özel Ev Arap kültürü tarafından dikte edilen iklim gereksinimlerini ve mahremiyet ihtiyaçlarını korurken, kaliteli bir yaşam deneyimi yaratmak ve Kuveyt'teki bir konut binasının imajını yeniden tanımlamak, tasarımcının karşılaştığı ana zorluklardı. Cube House, tüm yıl boyunca doğal ışığın ve peyzaj manzarasının keyfini çıkarmak için iç ve dış mekanlar arasında dinamik bir deneyim yaratan bir küp içinde toplama ve çıkarmaya dayanan dört katlı bir beton / çelik yapı binasıdır.

Proje Adı : The Cube, Tasarımcıların adı : Ahmed Habib, Müşterinin adı : Lines.

The Cube Özel Ev

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.