Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Modüler Kompost

Orre

Modüler Kompost Ortalama bir evde, kompost yapmaya uygun malzemenin tüm atığın% 40'ından fazlasını oluşturduğu tahmin edilmektedir. Kompost tutmak, ekolojik yaşamın temellerinden biridir. Organik bitkiler için daha az atık üretmenizi ve değerli gübre üretmenizi sağlar. Küçük yerleşim yerlerinde günlük kullanım için yaratılan proje, alışkanlıkları değiştirmeyi hedefliyor. Modülerliği sayesinde az yer kaplar ve büyük miktarda atığı işlemenizi sağlar. Kompost yapısı kompostun iyi oksijenlenmesini garanti eder ve karbon filtre bir kokuya karşı korur.

Proje Adı : Orre, Tasarımcıların adı : Adam Szczyrba, Müşterinin adı : Academy od Fine Arts in Katowice.

Orre Modüler Kompost

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.