Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Geleneksel Kıyafet

Iranian Sarv

Geleneksel Kıyafet İran Sarv, gece elbisesi olarak geleneksel bir kıyafettir. Adı gibi İran'ın sembolü olmak ister.İran boyalarından ve Sarv'dan (Sarv, İran'da ağacın adıdır) esinlenmiştir.İran aristokrasisi kadife kumaş ve Termeh'i görkemli ve giydirilmiş kuyumculuk ve Serme-Douzi'de Safaviye döneminde giyinmek için. Günümüzde Termeh, İran evlerinde dekoratif bir role sahiptir.Tasarımcının amacı, özgünlüğü koruyarak, Modernizasyona değişiklik yapmak ve onu kıyafet olarak getirmektir.İran işlemeli ve Sermeh-Dozi (kumaş üzerine bir tür el yapımı) kumaş, kullanılabilir.

Proje Adı : Iranian Sarv, Tasarımcıların adı : Gol Sarv, Müşterinin adı : .

Iranian Sarv Geleneksel Kıyafet

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.