Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ürün Kataloğu

Kalitva

Ürün Kataloğu Katalog, Rus mutfak aletleri üreticisi için oluşturuldu. Tüm koleksiyonların detaylı bir şekilde tanıtılması ve karşılaştırmalı analizi sonucunda, kataloğun tasarımını tamamlayan ve her koleksiyonun avantajlarını ön plana çıkaran en uygun baharatlar, otlar ve sebzeler seçildi. Kataloğun ana kapağı, koleksiyonun renkli fotoğrafının gösterdiği tava şeklinde bir kesim ile yapılmıştır. İkinci kapaktaki kızartma tavası kolları ve tencere, bu kulpların gerçek kaplamasını taklit eden yumuşak dokunuşlu cila ile verniklenmiştir.

Proje Adı : Kalitva, Tasarımcıların adı : Lana Raizen, Müşterinin adı : Kalitva.

Kalitva Ürün Kataloğu

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.