Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyolarda Showroom

Agape

Banyolarda Showroom Sıradan sergileme alanından farklılaşmak için, bu alanı metanın güzelliğini vurgulayabilecek bir arka plan olarak tanımlıyoruz. Bu tanımla, metanın kendiliğinden parlayabileceği bir zaman aşaması yaratmak istiyoruz. Ayrıca bu boşlukta gösterilen her ürünün farklı zamandan yapıldığını göstermek için bir zaman ekseni oluşturuyoruz.

Proje Adı : Agape, Tasarımcıların adı : Tiku+Design, Müşterinin adı : Jia Enterprise.

Agape Banyolarda Showroom

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.