Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Evi

Boko and Deko

Konut Evi Ev sakinlerinin, mobilyaların önceden belirlediği sıradan evlerde nerede olduklarını belirlemek yerine, kendi duygularına uygun, kendi yerlerini aramalarını sağlayan evdir. Kuzeyde ve güneyde uzun tünel şeklindeki boşluklara farklı yükseklikteki zeminler yerleştirilmiş ve çeşitli şekillerde birbirine bağlanmış, zengin bir iç mekan gerçekleştirmiştir. Sonuç olarak, çeşitli atmosferik değişiklikler yaratacaktır. Bu yenilikçi tasarım, geleneksel yaşama yeni sorunlar sunarken evdeki konforu yeniden düşündüklerine saygı duyarak büyük beğeni topluyor.

Proje Adı : Boko and Deko, Tasarımcıların adı : Mitsuharu Kojima, Müşterinin adı : Mitsuharu Kojima Architects.

Boko and Deko Konut Evi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.