Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yardım Robotu

Spoutnic

Yardım Robotu Spoutnic, tavukları yuva kutularına yatırmaları için eğitmek için tasarlanmış bir destek robotudur. Tavuklar yaklaşıp yuvaya dönerler. Normalde, tavukların yere yumurtlamasını önlemek için yetiştirici, yumurtlamanın zirvesinde her saat hatta yarım saatte bir tüm binalarını dolaşmak zorundadır. Küçük otonom Spoutnic robot, tedarik zincirlerinin altından kolayca geçer ve tüm binada dolaşabilir. Bataryası günü tutar ve bir gecede şarj olur. Yetiştiricileri sıkıcı ve uzun bir işten kurtararak daha iyi bir verim sağlar ve hizmet dışı bırakılan yumurta sayısını sınırlar.

Proje Adı : Spoutnic, Tasarımcıların adı : Frédéric Clermont, Müşterinin adı : Tibot Technologies.

Spoutnic Yardım Robotu

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.