Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yat

Anqa

Yat Anqa, yatçılık dünyasına yapılan referanslara yeni bir bakış açısı getiren özel bir yattır. Geminin hatlarının denizcilik zarafeti DNA'sının bir parçasıdır ve içten dışa gözlemlenebilir. Güverte alanları, hava koşulları ne olursa olsun, belirlenmiş dış mekanların keyfini çıkarabilmeniz için, elementlere karşı yarı korunaklı olarak panoramik su manzarası sunar. Kamusal ve özel alanların çeşitliliği, çok daha büyük bir yat hissi verir. Anqa, tüm teklifleri ve oyuncaklarıyla birlikte bir dalgıç taşıyabilir. Yatın kıç tarafına yerleştirilmiş bir helikopter yatağı, bir Eurocopter EC120'yi barındırabilir.

Proje Adı : Anqa, Tasarımcıların adı : Sena Jinen, Müşterinin adı : Sena Jinen.

Anqa Yat

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.