Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Küpeler

Qashqai

Küpeler Tasarım, benzersiz özelliklerini güneybatı İran'ın Qashqai göçebelerinin kültürüne borçludur. Koç desenleri ve püsküller, Kilim tasarımlarından ödünç alınmış, ilki doğurganlığı simgeliyor ve ikincisi, geleneksel Qashqai halılarının püskül yüzeylerini hemen akla getiriyor. İpek püsküller, ten renginize veya elbisenize mükemmel uyum sağlamak için birçok renkte gelir. Sanatçının aşiretle yaşadığı kişisel deneyimlerden yola çıkarak ortaya çıkan tasarım, göçebe yaşam tarzı dokunuşuyla modernlik duygusu aktarmaya çalışıyor.

Proje Adı : Qashqai, Tasarımcıların adı : Arianaz Dehghan, Müşterinin adı : Arianaz Design.

Qashqai Küpeler

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.