Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bistro Restoran

Gatto Bianco

Bistro Restoran Bu sokak bistrosunda retro hikayelerin eğlenceli bir karışımı, ikonik tarzların çeşitli mobilyalarını kapsar: eski Windsor çift koltukları, Danimarka retro koltukları, Fransız endüstriyel sandalyeleri ve Loft deri bar tabureleri. Bina, resim pencerelerinin yanı sıra, güneşli bir ortamda rustik hisler sağlayan eski püskü-şık tuğla sütunlardan ve oluklu metal tavan destek ambiyans aydınlatmasının altında pandantiflerden oluşmaktadır. Çimlerin üzerinde yürüyen ve ağacın altına saklanmak için koşan kedi yavrusu metal sanatı, renkli ahşap dokulu fonda yankılanarak, canlı ve hareketli dikkat çekiyor.

Proje Adı : Gatto Bianco, Tasarımcıların adı : Hsin Ting Weng, Müşterinin adı : Ris Interior Design Co., Ltd..

Gatto Bianco Bistro Restoran

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.