Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ambalaj

Stonage

Ambalaj Alkollü içecekleri yaratıcı bir şekilde 'çözünen ambalaj' konseptiyle birleştiren Melting Stone, geleneksel alkol ambalajlarının aksine benzersiz bir değer getiriyor. Normal açma ambalaj prosedürü yerine Melting Stone, yüksek sıcaklıkta bir yüzeyle temas ettiğinde kendi kendine çözülecek şekilde tasarlanmıştır. Alkol paketi sıcak su ile döküldüğünde, 'mermer' desenli ambalaj kendi kendine çözülürken, müşteri kendi özel ürünü ile içeceğin tadını çıkarmaya hazırdır. Alkollü içeceklerin tadını çıkarmanın ve geleneksel değeri takdir etmenin yeni bir yoludur.

Proje Adı : Stonage, Tasarımcıların adı : Wong Soon Wey, Müşterinin adı : National Taiwan University of Arts.

Stonage Ambalaj

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.