Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Uyarlanabilir Halı

Jigzaw Stardust

Uyarlanabilir Halı Halılar eşkenar dörtgen ve altıgenlerden yapılmıştır ve kaydırmaz yüzeyiyle yan yana yerleştirilmesi kolaydır. Rahatsız edici sesleri azaltmak için zeminleri ve hatta duvarları kapatmak için mükemmeldir. Parçalar 2 farklı türde geliyor. Açık pembe parçalar, muz lifi işlemeli çizgilerle NZ yününden elde tutturulmuştur. Mavi parçalar yün üzerine basılmıştır.

Proje Adı : Jigzaw Stardust, Tasarımcıların adı : Ingrid Kulper, Müşterinin adı : Ingrid kulper design AB.

Jigzaw Stardust Uyarlanabilir Halı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.