Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mücevher Koleksiyonu

Future 02

Mücevher Koleksiyonu Project Future 02, daire teoremlerinden esinlenen eğlenceli ve canlı bir dokunuşa sahip bir mücevher koleksiyonudur. Her bir parça, tamamen veya kısmen Seçici Lazer Sinterleme veya Çelik 3D baskı teknolojisi ile oluşturulan ve geleneksel gümüş işleme teknikleriyle elde tamamlanan Bilgisayar Destekli Tasarım yazılımı ile oluşturulur. Koleksiyon, çember şeklinden ilham alıyor ve Öklid teoremlerini giyilebilir sanatın kalıplarına ve biçimlerine görselleştirmek için dikkatlice tasarlandı, bu şekilde yeni bir başlangıcı simgeliyor; heyecan verici bir geleceğin başlangıç noktası.

Proje Adı : Future 02, Tasarımcıların adı : Ariadne Kapelioti, Müşterinin adı : .

Future 02 Mücevher Koleksiyonu

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.