Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gelinlik

Cocodd

Gelinlik Kusursuz elbise rahat, işlevsel, kesinlikle güzel ve orijinaldir. Cocodd tüm bu özelliklere sahiptir. Teflon tesisatçı bandı kullanılarak yapılan, şekillendirilmiş elbiseyi dizlerin altına örmek için tığ işi yapılır ve el ile işlenerek elbise askılarında, duvağın son kısmında ve etek kenarlarında yıpranma etkisi yaratılır. Bu iyileştirme, sadece yeni bir malzeme kullanılarak yapılan değil, aynı zamanda hayvan dostu olan yenilikçi bir kürk olarak kabul edilebilir. Çıkarılabilir perdenin 4 kullanım çeşidi vardır: yüzünde, omuzlara asılmış veya yeniden hayata dönmüş veya kıyıda bir tren oluşturarak.

Proje Adı : Cocodd, Tasarımcıların adı : Ambra Castello, Müşterinin adı : Ambra Castello.

Cocodd Gelinlik

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.