Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dekoratif Beton

ConcreteCube

Dekoratif Beton Bu proje kapsamında Emese Orbán, çeşitli malzemelerden yapılmış kalıplarla deneyler yaptı ve ayrıca betonu diğer malzemelerle karıştırdı. Tasarımcı ayrıca alışılmadık yüzeyler yaratmak ve betonu farklı şekillerde boyamak istedi. Aşağıdaki soruları cevaplamaya çalıştı. Malzemenin özelliklerini koruyacak şekilde beton ne ölçüde değiştirilebilir? Beton sadece gri, soğuk ve sert bir malzeme midir? Tasarımcı, betonun özelliklerinin değiştirilebileceği ve bu nedenle yeni malzeme niteliklerinin ve izlenimlerinin ortaya çıkabileceği sonucuna vardı.

Proje Adı : ConcreteCube, Tasarımcıların adı : Emese Orbán, Müşterinin adı : Emese Orbán.

ConcreteCube Dekoratif Beton

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.