Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şişe

North Sea Spirits

Şişe North Sea Spirits şişesinin tasarımı, Sylt'in eşsiz doğasından esinlenmiştir ve bu ortamın saflığını ve berraklığını içerir. Diğer şişelerin aksine, North Sea Spirts tamamen tek renkli bir yüzey kaplamasıyla kaplanmıştır. Logo, yalnızca Kampen / Sylt'te bulunan bir çiçek olan Stranddistel'i içerir. 6 çeşidin her biri belirli bir renkle tanımlanırken, 4 karışım içeceğin içeriği şişenin rengiyle aynıdır. Yüzeyin kaplaması yumuşak ve sıcak bir tutuş sağlar ve ağırlık, değer algısına katkıda bulunur.

Proje Adı : North Sea Spirits, Tasarımcıların adı : Ulrich Graf, Müşterinin adı : Skiclub Kampen North Sea Spirits.

North Sea Spirits Şişe

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.