Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şarap Rafı

The Cava Project

Şarap Rafı Cava ürün yelpazesi, endüstriyel malzemelerden yapılmış modüler / çok işlevli, mobilya benzeri bir şarap rafıdır. Cava'nın basit montaj sistemi, mobilyaların sırasıyla daha küçük veya daha büyük bir bileşime bölünmesine veya genişletilmesine izin verir; böylece nihai ürün, kullanıcının ihtiyaçlarına ve mekanın mimarisine ve dekorasyonuna bağlı olarak sürekli değiştirilebilir. Çeşitli kombinasyonlar aracılığıyla Cava, plakalar servis yüzeyleri veya raflar olarak kullanılabildiğinden, şişelerin, bardakların ve diğer nesnelerin depolanması ve sergilenmesi için evsel veya profesyonel bir alanda bir kompozisyon görevi görebilir.

Proje Adı : The Cava Project, Tasarımcıların adı : Maria-Zoi Tsiligkiridi, Müşterinin adı : MA√.

The Cava Project Şarap Rafı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.