Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sergi Tasarımı

AS & Palitra

Sergi Tasarımı AS & PALITRA standının ana amacı, MosBuild 2016 fuarında firmanın ürünlerini duvar kağıdını iç dekorasyonun bir unsuru olarak sunmaktır. Standın estetik konseptinin baskın unsuru pergoladır. Standın dışına yerleştirilen çatı kirişlerinin uçları içten dışa dönüşüm illüzyonunu yaratıyor. Kemerler ve kirişlerle düzenlenen stand alanı, duvar parçaları ile duvar parçaları ve açıklık etkisi yaratıyor.

Proje Adı : AS & Palitra, Tasarımcıların adı : Viktor Bilak, Müşterinin adı : EXPOLEVEL.

AS & Palitra Sergi Tasarımı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.