Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Halka Açık Ses Mobilyaları

Sonoro

Halka Açık Ses Mobilyaları "Sonoro", Kolombiya'da halka açık ses mobilyalarının (vurmalı çalgı) tasarımı ve geliştirilmesi yoluyla kamu mobilyası fikrinin değişmesine dayanan bir projedir. Bu, kimliklerinin unsurlarını güçlendirmeye izin veren kültürel çeşitlilikleri nedeniyle topluluk tarafından kendilerini ifade etmek için geliştirilen kültürel uygulamaların rekreasyonunu ve dahil edilmesini değiştirir, uyarır ve üretir. Müdahale edilen alan çevresinde farklı kullanıcılar (sakinler, turistler, ziyaretçiler ve öğrenciler) arasında etkileşim ve sosyalleşme alanı oluşturan bir mobilyadır.

Proje Adı : Sonoro, Tasarımcıların adı : Kevin Fonseca Laverde, Müşterinin adı : Universidad Nacional de Colombia sede Palmira and Universidad Pontificia Bolivariana sede Medellín.

Sonoro Halka Açık Ses Mobilyaları

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.