Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat

Slixy

Saat Saat minimalist ancak zarif olacak şekilde tasarlandı ve sade ibreleri, işaretleri ve yuvarlak şekli ile saat geleneğine saygı gösterirken, renk kullanımı ve imalı bir marka adıyla sınırları zorladı. Günümüzün son müşterisinin istediği gibi tasarımın yanı sıra malzemelere ve özelliklere de dikkat edildi - iyi tasarım, iyi fiyat ve kaliteli malzemeler. Saatler safir kristal cam, kasa için paslanmaz çelik, İsviçre şirketi Ronda tarafından üretilen quartz mekanizma, 50 metre su geçirmezlik ve bitirmek için renkli deri kayıştan oluşuyor.

Proje Adı : Slixy, Tasarımcıların adı : Miroslav Stiburek, Müşterinin adı : SLIXY.

Slixy Saat

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım röportajı

Dünyaca ünlü tasarımcılarla röportajlar.

Tasarım gazetecisi ile dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar ve mimarlar arasındaki tasarım, yaratıcılık ve yenilik üzerine en son röportajları ve konuşmaları okuyun. Ünlü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların ve yenilikçilerin en son tasarım projelerini ve ödüllü tasarımlarını görün. Yaratıcılık, yenilikçilik, sanat, tasarım ve mimariye ilişkin yeni içgörüler keşfedin. Harika tasarımcıların tasarım süreçleri hakkında bilgi edinin.