Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat

Slixy

Saat Saat minimalist ancak zarif olacak şekilde tasarlandı ve sade ibreleri, işaretleri ve yuvarlak şekli ile saat geleneğine saygı gösterirken, renk kullanımı ve imalı bir marka adıyla sınırları zorladı. Günümüzün son müşterisinin istediği gibi tasarımın yanı sıra malzemelere ve özelliklere de dikkat edildi - iyi tasarım, iyi fiyat ve kaliteli malzemeler. Saatler safir kristal cam, kasa için paslanmaz çelik, İsviçre şirketi Ronda tarafından üretilen quartz mekanizma, 50 metre su geçirmezlik ve bitirmek için renkli deri kayıştan oluşuyor.

Proje Adı : Slixy, Tasarımcıların adı : Miroslav Stiburek, Müşterinin adı : SLIXY.

Slixy Saat

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.