Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ütü Masası

DAZZL360

Ütü Masası Ütü masası, birçok kişi için zor bir görev olarak görülmesine rağmen, başladığından beri değiştirilmemiştir. Dazzl360 Ütü Masası, ütüleme şeklinizi sonsuza kadar değiştirecek yenilikçi ve yeni bir üründür. 360 derece döndürme özelliği, ütü yapmayı daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Bu yenilikçi ütü sistemi, ek olarak özel pantolon klipsi, boyun ve kol için detay panosu, 360 döner demir taşıyıcı, ütüden sonra kumaş askısı, sekiz ayar seviyesi ve rahat katlama ve saklama için EZ kilit mekanizmasına sahiptir.

Proje Adı : DAZZL360, Tasarımcıların adı : Lee Kibeom, Müşterinin adı : DAZZL360.

DAZZL360 Ütü Masası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.