Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ütü Masası

DAZZL360

Ütü Masası Ütü masası, birçok kişi için zor bir görev olarak görülmesine rağmen, başladığından beri değiştirilmemiştir. Dazzl360 Ütü Masası, ütüleme şeklinizi sonsuza kadar değiştirecek yenilikçi ve yeni bir üründür. 360 derece döndürme özelliği, ütü yapmayı daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Bu yenilikçi ütü sistemi, ek olarak özel pantolon klipsi, boyun ve kol için detay panosu, 360 döner demir taşıyıcı, ütüden sonra kumaş askısı, sekiz ayar seviyesi ve rahat katlama ve saklama için EZ kilit mekanizmasına sahiptir.

Proje Adı : DAZZL360, Tasarımcıların adı : Lee Kibeom, Müşterinin adı : DAZZL360.

DAZZL360 Ütü Masası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.