Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Turistik Cazibe

The Castle

Turistik Cazibe Kale, yirmi yıl önce 1996 yılında, peri masallarında olduğu gibi kendi kalesini inşa etmek için çocukluğundan kalma bir rüyadan başlatılan özel bir projedir. Tasarımcı aynı zamanda bir mimar, inşaatçı ve peyzaj tasarımcısıdır. Projenin ana fikri, turistik bir cazibe merkezi gibi aile rekreasyonu için bir yer yaratmaktır.

Proje Adı : The Castle, Tasarımcıların adı : Georgi Tumpalov, Müşterinin adı : Renaissance Ltd..

The Castle Turistik Cazibe

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.