Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Turistik Cazibe

In love with the wind

Turistik Cazibe Kale Rüzgara aşık, Strandza dağının kalbindeki Ravadinovo köyü yakınlarında 10 dönümlük arazi içinde yer alan 20. yüzyıldan kalma bir konuttur. Dünyaca ünlü koleksiyonları, çarpıcı mimariyi ve ilham verici aile hikayelerini ziyaret edin ve keyfini çıkarın. Cennet gibi bahçelerin arasında dinlenin, ormanlık alanda ve göl kenarında yürüyüşlerin tadını çıkarın ve masalların ruhunu hissedin.

Proje Adı : In love with the wind, Tasarımcıların adı : Georgi Tumpalov, Müşterinin adı : Renaissance Ltd..

In love with the wind Turistik Cazibe

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.